KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846378
nr 1384 6378
Oidentifierad konstnär. Sångerskor, olja på säckväv, ej signerad, 44x44, yttermått inklusive ram: 50x51 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:43:06
11/3 07:16:14
100 kr
12/3 22:57:10